Tylko teraz 5% ZNIŻKI Na tapetyWonderwall & Pasión* Ograniczony czas promocji!.

Współpraca

Wszystkich projektantów i architektów zapraszamy do współpracy!

Poszukujemy kreatywnych i zaangażowanych osób indywidualnych lub studiów projektowych, z którymi będziemy mogli podjąć długoterminową współpracę. Liczy się dla nas nieszablonowość i pomysłowość. Wszystkich chętnych projektantów i architektów zachęcamy do partnerstwa.

Kreatywność bez ograniczeń

Dzięki współpracy z Pasión Tapety będziesz mógł pozwolić sobie na wyzwolenie wszystkich swoich twórczych fantazji. Wzbogać swoje plany w artystyczne, ścienne rozwiązania, które nadadzą nowy wymiar Twoim projektom wnętrz. W ofercie Pasión Tapety można znaleźć tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości. Materiały wykorzystywane do tworzenia tapet, sprowadzane są od zaufanych dostawców.

Oferujemy rabaty dla Was oraz Waszych Klientów

Jako dystrybutor firmy Wonderwall oferujemy 5% zniżki na tapety tego producenta. Poza tym również sami zajmujemy się produkcją tapet. Z tego powodu staramy się zwracać uwagę na to, aby cena odpowiadała jakości. Oferujemy tapety, których kwota nie przekracza ich realnych wartości. Dla naszych partnerów proponujemy indywidualnie warunki współpracy. Wszystkie agencje projektowe, firmy budowlane, biura projektowe oraz biura architektoniczne są u nas mile widziane. Skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu, pozytywnych i trwałych relacji z naszymi partnerami. 

Obsługa na najwyższym poziomie

Cieszymy się zespołem wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. W razie potrzeby skontaktuj się z naszymi ekspertami. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu bądź formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy, że nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tego, czym się zajmujemy. Jeżeli zajdzie taka potrzeba postaramy się jak najlepiej doradzić i zaproponować różne dostępne rozwiązania.

Projekty indywidualne

W naszej ofercie istnieje usługa zamówienia indywidualnego projektu w oparciu o własną koncepcję. Przedstaw nam szkic, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uczynić go interesującą, jedyną w swoim rodzaju tapetą. W przypadku, w którym zdecydowałeś się na tapetę z katalogu, ale nie pasuje ona do wymiarów Twojej ściany, skontaktuj się z nami. Gdy zajdzie taka potrzeba zmienimy jej rozmiar, a nawet gamę kolorystyczną.