Promocja

Safari

Original price was: 280.00zł.Current price is: 266.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 266.00.

Po złożeniu zamówienia
W celu wykadrowania wymiarów tapety specjalnie pod Twoje indywidualne potrzeby, jeszcze tego samego dnia skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci wizualizację projektu.

Czas realizacji
Około 20 dni roboczych

Godziny pracy
Poniedziałek — Sobota: 10:00 — 20:00

Producent
Wonderwall Studio

 

Urządzenie pokoju dziecka to często nie lada wyzwanie. Trafić w zainteresowania chłopca lub dziewczynki to marzenie większości rodziców. Wystrój wnętrza stanowią nie tylko stylowe łóżko, szafa, czy też inne meble. To również atrakcyjne ściany, które nie znudzą się zaraz po ich zagospodarowaniu. Ciekawym pomysłem jest tapeta safari dla dzieci.

Aranżacja pokoju na styl dżungli

Pokój safari dla dzieci jest modnym pomysłem i ciekawą alternatywą dla tradycyjnie urządzonych wnętrz, gdzie będą przebywać oraz bawić się nasi młodzi podopieczni. Jeżeli w pokoju planujemy urządzić np. małpi gaj, liny, huśtawki, czy też drabinki, jako dopełnienie klimatu zdecydowanie sprawdzi się tu tapeta dżungla dla dzieci. To prosty sposób, aby rozwinąć wyobraźnię naszych dzieci oraz zachęcić do zabawy. Na tapecie możemy zobaczyć m. in. palmy, banany, a także różne zwierzęta – z żyrafą włącznie!

Tapeta do pokoju – ważna jest jakość i niezawodność

Zdajemy sobie sprawę, że pokój dziecka to różnorodne pomysły na zabawy. Zdarzyć się przy tym mogą sytuacje, w których narażone będą ściany. Dlatego też oferowana tapeta safari dla dzieci wyprodukowana jest z najwyższej jakości materiałów, które charakteryzują się odpowiednią trwałością oraz elastycznością. Dzięki temu tapeta idealnie dolega do ściany, również w przypadku nieregularnych jej kształtów. Pokój dżungla dla dziecka z naszą tapetą będzie właściwie zabezpieczony.

Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego stawiały na zindywidualizowane podejście do każdego kupującego. Oferowany produkt docinamy na wymiar, zgodnie z zamówieniem. Zamówienie realizujemy w najkrótszym możliwym czasie, a o każdym kolejnym kroku realizacji, nasi klienci informowani są regularnie.

SKU: 35 0838 Tag:
Wyczyść