-5%
Wonderwall

Zodiac

Original price was: 280.00zł.Current price is: 266.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 266.00.

Po złożeniu zamówienia
W celu wykadrowania wymiarów tapety specjalnie pod Twoje indywidualne potrzeby, jeszcze tego samego dnia skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci wizualizację projektu.

Czas realizacji
Około 20 dni roboczych

Godziny pracy
Poniedziałek — Sobota: 10:00 — 20:00

Producent
Wonderwall Studio

 

Tapeta Zodiac to wyjątkowy, uroczy wzór, idealny do pokoju dziecięcego. Miś na księżycu tapeta z rozgwieżdżonym niebem przenosi dziecko do tajemniczego świata marzeń. Tapeta nocne niebo do pokoju dla dzieci jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców pragnących stworzyć niepowtarzalny i magiczny klimat w pokoju swojego dziecka. Tapeta do pokoju niemowlęcia z misiami nie tylko wprowadza malucha w senny nastrój, ale także rozbudza jego wyobraźnię i rozwija kreatywność.

Czym wyróżnia się Zodiac – tapeta z misiem?

Tapeta do sypialni dziecięcej jak niebo jest idealnym rozwiązaniem zarówno w pokoju dziecięcym, jak i niemowlęcym. Tworzy spokojną atmosferę, która sprzyja zdrowemu snu naszej pociechy. Tapeta dziecięca z gwiazdkami wykonana jest z materiałów wysokiej jakości, dzięki temu nie tylko estetycznie się prezentuje, ale jest również wyjątkowo trwała i cieszy oko przez wiele lat.

Druk najwyższej jakości gwarantuje wyraziste kolory i precyzyjne detale, które wspaniale oddają urok rozgwieżdżonego nieba i uśmiechniętego misia. Każda noc spędzona w towarzystwie tej uroczej tapety będzie pełna uroku i magii. Gwiazdy na tapetach wprowadzą do pokoju dziecka radosny i spokojny nastrój, sprzyjający jego harmonijnemu rozwojowi.

Zodiac to unikalna tapeta, która nie tylko ożywi wnętrze, ale również pobudzi wyobraźnię malucha. Dzieci będą z zaciekawieniem spoglądać na ten zachwycający krajobraz nieba, podziwiając migoczące gwiazdy i uśmiechniętego misia na tle księżycowego blasku. Ta tapeta stworzy w pokoju dziecięcym magiczną atmosferę, która zapewni poczucie bezpieczeństwa i ciepła.

Tapeta Zodiac do pokoju dziecięcego

  • uroczy wzór z misiem na tle rozgwieżdżonego nieba i gwiazd,
  • doskonała jakość druku zapewniająca wyraziste kolory i precyzyjne detale,
  • trwałość i odporność na blaknięcie, dzięki czemu tapeta zachowuje swój pierwotny wygląd przez lata,
  • magiczny, przyjazny i spokojny klimat w pokoju dziecka,
  • uniwersalny design, który pasuje do różnych stylów wystroju wnętrza.
SKU: 35 0840 07 Tag: