Promocja

Ombre

Original price was: 280.00zł.Current price is: 266.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 266.00.

Jedyna i niepowtarzalna tapeta ombre to ważna część naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z nią i z ciekawymi projektami graficznymi, które wchodzą w jej skład.

Dlaczego warto zdecydować się na tapetę ombre?

Dostępne w naszej ofercie tapety ombre wyróżniają się charakterystyczną, bo gradientową kolorystyką. Dzięki niej barwa tychże tapet przechodzi od najjaśniejszej do najciemniejszej (lub odwrotnie), tworząc w ten sposób niestandardowy wzór. Nasza tapeta przenikająca ombre to idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić do aranżacji odrobinę oryginalności. Przejście od delikatnej jasności do intensywnej ciemności wprowadza do wnętrza niepowtarzalną atmosferę, która przyciągnie uwagę każdego gościa.

Mówiąc wprost – tapeta ombre jest elegancka, wyjątkowa i stylowa. I właśnie dlatego warto ją mieć!

Tapeta ombre – przenikająca zielona tapeta – zastosowanie w aranżacji wnętrz

Każdy, wchodzący w skład naszego asortymentu projekt ombre to rozwiązanie, nad którym zdecydowanie warto się pochylić. W ofercie znajduje się np. luksusowa i wyjątkowa w swym rodzaju tapeta ombre zielona, która kojarzy się z radością, naturalnością, a także z energią życiową.

Ciekawą propozycją jest również tapeta ombre turkusowa, która nawiązuje do koloru bezchmurnego nieba. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie przestrzeń i jednocześnie szukają czegoś o stonowanych, choć wyrazistych odcieniach. Każda nasza ekskluzywna tapeta ombre to dzieło sztuki, obok którego nie można przejść obojętnie.

Reasumując, nasza tapeta ścienna ombre to ekskluzywny projekt, który został stworzony z myślą o klientach doceniających nowoczesną aranżację.

Po złożeniu zamówienia
W celu wykadrowania wymiarów tapety specjalnie pod Twoje indywidualne potrzeby, jeszcze tego samego dnia skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci wizualizację projektu.

Czas realizacji
Około 20 dni roboczych

Godziny pracy
Poniedziałek — Sobota: 10:00 — 20:00

Producent
Wonderwall Studio

SKU: 35 0448 Tag:
Wyczyść