Promocja

Mr Blue Sky

189.05

Poprzednia najniższa cena: 189.05.

Po złożeniu zamówienia
W celu wykadrowania wymiarów tapety specjalnie pod Twoje indywidualne potrzeby, jeszcze tego samego dnia skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci wizualizację projektu.

Czas realizacji
Od 10 do 15 dni roboczych

Godziny pracy
Poniedziałek — Sobota: 10:00 — 20:00

Negocjuj cenę

 

Jak w dziecięcym pokoju stworzyć bajkowy, wyjątkowy i przyjemny klimat, sprzyjający zabawie, odpoczynkowi i edukacji? Świetnym rozwiązaniem w pokoju dziecięcym będzie tapeta chmury. Wyjątkowa i niebanalna, dzięki czemu pomieszczenie zyska niepowtarzalny klimat. Jest bardzo dobrze wykonana i odpowiednio położona pięknie prezentuje się na ścianie przez długi czas.

Nie tylko do dziecięcego pokoju

Tapeta w chmury w sypialni dorosłych będzie się sprawdzała równie dobrze, jak w dziecięcym zaciszu. Dostępna jest na indywidualne zamówienie, dlatego z łatwością jej wymiar można dopasować do każdego pomieszczenia. Razem z innymi dodatkami stworzy miejsce idealne do wypoczynku, relaksu i snucia planów i marzeń po ciężkim i intensywnym dniu.

Tapety ścienne w chmury to rozwiązanie uniwersalne, po które można sięgać nie tylko przy urządzaniu dziecięcego pokoju czy sypialni. Świetnie sprawdzi się również w salonie, a czasem także i w przedpokoju.

Idealny sposób na wykończenie wnętrza

Tapeta w chmury dla dzieci to dobry wybór do pomieszczeń intensywnie eksploatowanych, w których niemal przez cały czas będzie się toczyła wesoła zabawa. Tapeta jest odporna na części uszkodzeń i zabrudzeń, dobrze trzyma się powierzchni i przede wszystkim doskonale wygląda, nadając pomieszczeniu nieco lekkości.

Tapety w chmury a styl pomieszczenia

Tapety z motywem chmur można wykorzystać w niemal każdy pomieszczeniu u to niezależnie od tego, w jakim stylu zostało ono urządzone. Ich zastosowanie pozwala stworzyć w wybranym miejscy wyjątkowy klimat, idealny dla marzycieli czy osób, które chcą odpocząć, pobawić się czy zrelaksować w domowym zaciszu.

SKU: 98021
Wyczyść