Promocja

Fiber

Original price was: 280.00zł.Current price is: 266.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 266.00.

Po złożeniu zamówienia
W celu wykadrowania wymiarów tapety specjalnie pod Twoje indywidualne potrzeby, jeszcze tego samego dnia skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci wizualizację projektu.

Czas realizacji
Około 20 dni roboczych

Godziny pracy
Poniedziałek — Sobota: 10:00 — 20:00

Producent
Wonderwall Studio

 

Jest to jedna z tapet chętnie wybieranych nie tylko do domów i mieszkań, do łazienek, salonów, czy też kuchni, ale przede wszystkim chętnie upodobali sobie ten model właściciele salonów kosmetycznych, poszukujących niebanalnego wykończenia ściany.

Nowoczesne gabinety kosmetyczne skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów nie tylko dzięki najwyższym standardom oferowanych tam usług. Obok tej oczywiście niezwykle istotnej kwestii, jest jeszcze coś, a mianowicie wystrój wnętrza i panująca w nim harmonia. Możemy wskazać tu oferowaną tapetę, która dzięki swemu oryginalnemu projektowi zaciekawi i może pomóc w skutecznej reklamie salonu. Wysokiej jakości pod każdym względem tapeta do salonu kosmetycznego? Absolutny must have!

Idealna tapeta do salonu – jak ją wybrać?

Tapety do salonu kosmetycznego powinny tworzyć atmosferę relaksu, elegancji i harmonii. Powinny zaciekawić swoim wyglądem, lecz z drugiej strony nie mogą działać przytłaczająco. Oferowana Państwu tapeta spełnia wskazane przesłanki. Abstrakcyjne kształty, na które składają się starannie dobrane, przyjazne oku kolory zapewniają komfort oraz działają uspokajająco na klientów gabinetów kosmetycznych.

Należy pamiętać, że wybór tapety do salonu kosmetycznego – jak przy każdej innej okazji – powinien być dostosowany do wyglądu i kształtu mebli, które będą stanowiły wyposażenie gabinetu. Dzięki wielokolorowości naszej tapety będzie ona odpowiednia w połączeniu z większością kolorów we wnętrzu, gdzie będzie zdobiła ścianę. Jest to więc gwarancja właściwego wyboru!

 

SKU: 35 0527 Tag:
Wyczyść