Skinwall

Cross stitch fox

990.00

Ważne!
Pełna wycena tapety Skinwall zależy od rodzaju wybranej tekstury (wodoodporne, wygłuszające, etc…). W celu poznania pełnej oferty prosimy o kontakt na adres e-mail kontakt@pasionmeble.com lub pod numer +48 531 938 300.

Kadrowanie
Skontaktuj się z nami, a jeszcze tego samego dnia prześlemy Ci wizualizację projektu dobraną specjalnie pod Twoje indywidualne potrzeby i podane wymiary.

Czas realizacji
Około 3 tygodnie

Koszt wysyłki
Od 300 zł netto

Producent
Skinwall

 

Lisia rodzinka na tapecie? Jak najbardziej! Tapeta stitch to unikalna propozycja, która pozwoli wyróżnić pomieszczenie, w którym zdecydujesz się jej użyć, nadając mu niepowtarzalny koloryt. W tym przypadku to ty decydujesz o wymiarach, a także ostatecznych właściwościach tapety, która już wkrótce zagości pod twoich dachem.

Niepowtarzalny urok tapety ściennej stitch

Skierowana przede wszystkim do najmłodszych użytkowników tapeta stitch przedstawiająca lisią rodzinę to produkt jedyny w swoim rodzaju i ciężko będzie znaleźć dla niego alternatywę. To nie tylko uroczy obrazek, ale też ciekawe podejście do jego wykonania, ponieważ stylizowany jest na haft krzyżykowy, co jednocześnie nadaje nietuzinkowego, ale jednocześnie rustykalnego stylu w klimacie retro. Dzięki temu pokój “zaopatrzony” w taką lisią gromadkę zyskuje przytulną, komfortową atmosferę.

Stitch tapety ścienne – dostosowane do twoich potrzeb

Jeśli jesteś zainteresowany dokładnymi informacjami co do ceny – prosimy o kontakt z nami. W rozmowie ustalimy twoje potrzeby, by móc zaproponować sprofilowaną dokładnie pod ciebie ofertę tapety stitch. Są one dopasowane do wymiarów twojej ściany, dlatego nie musisz się bać, że akurat do twojego wnętrza nie będzie ona pasować. Spokojnie, będzie – gwarantujemy.

Tapeta taka, jakiej potrzebujesz

Prócz wymiarów możliwe będzie również spersonalizowanie tekstury, w tym m.in. wodoodpornych i wygłuszających. Wszystko po to, by efekt ostatecznie przerósł twoje najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu pod podanymi na stronie danymi kontaktowymi – nasz zespół po omówieniu twoich potrzeb będzie mógł przedstawić ofertę specjalnie dla ciebie. Stitch tapety ścienne mogą okazać się rozwiązaniem, które zostało skrojone idealnie do twoich potrzeb.

Availability: Brak w magazynie